Powered by Smartsupp
ładuję...
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Pozostając na naszej stronie akceptujesz regulamin polityki prywatności.
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ
D
A
T
A
P
L
A
T
F
O
R
M
Backup

VEEAM
Data Platform Essentials

Jedna platforma i jedna zunifikowana licencja umożliwiająca ochronę wszystkich firmowych aplikacji i danych oraz zarządzanie nimi z poziomu jednego interfejsu.

więcej informacji

Backup i odzyskiwanie w małych firmach

Pakiet Veeam® Data Platform Essentials™ (dawniej Veeam Backup Essentials™) udostępnia wydajne i łatwe w obsłudze funkcje tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania oraz monitorowania przeznaczone dla nawet 50 obciążeń.

więcej o licencji VUL

Funkcje

Niezawodny backup

Twórz kopie zapasowe dowolnych obciążeń i zapisuj je w dowolnym miejscu w środowisku lokalnym lub chmurze, korzystając z wbudowanych, nieodpłatnych funkcji replikacji.

Szybkie odzyskiwanie

Mnóstwo opcji, które pozwalają szybko odzyskać praktycznie dowolne dane — niezależnie od wielkości — w dowolnej lokalizacji.

Ochrona przed atakami ransomware

Kopie zapasowe odporne na ataki ransomware — łatwe izolowanie firmowych danych i ich ochrona przed cyberzagrożeniami bez dodatkowych kosztów.

Zaawansowana ochrona plików

Chroń wszystkie firmowe pliki — od elementów aplikacji po urządzenia NAS — i błyskawicznie odzyskuj potrzebne dane, gdy tylko wystąpi taka konieczność.

Przenośność danych w chmurze

Dowolne obciążenia można migrować lub odzyskiwać na platformę AWS, Microsoft Azure albo Google Cloud, jednocześnie chroniąc kopie zapasowe przed złośliwymi atakami.

Elastyczność w zakresie pamięci masowej

Szybko twórz kopie zapasowe i repliki z migawek przy użyciu niemal dowolnego rozwiązania pamięci masowej — bez uzależniania się od urządzeń określonej producenci.

Backup

ZASADY LICENCJONOWANIA

Pakiet Veeam Data Platform Essentials jest dostępny w postaci subskrypcji o okresie od roku do pięciu lat. Im więcej lat obejmuje subskrypcja, tym większa zniżka. Subskrypcję można wykorzystać do ochrony maszyn wirtualnych, serwerów fizycznych, urządzeń NAS, instancji chmurowych i nie tylko!

dowiedz się więcej

Potrzebujesz wsparcia w doborze rozwiązań? Lub masz inne pytania co do środowiska Veeam?

Forteca IT