Powered by Smartsupp
ładuję...
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Pozostając na naszej stronie akceptujesz regulamin polityki prywatności.
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ
N
E
T
W
O
R
K
E
R
Backup

DELL
NetWorker

Niezależnie od tego, czy chronisz aplikacje i dane znajdujące się w centrum przetwarzania danych czy w chmurze publicznej, Dell NetWorker zapewnia takie samo środowisko użytkownika na poziomie korporacyjnym.

więcej informacji

Ochrona danych bez obaw i odzyskiwanie bez trudu

Wykorzystaj ochronę danych najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom: deduplikację, tworzenie kopii zapasowych na dysku i taśmie, migawki, replikację i ochronę NAS wszędzie tam, gdzie mogą się znajdować dane.

zobacz dane techniczne

Skalowalna ochrona

wysokowydajna ochrona w szerokiej gamie baz danych, środowisk przechowywania danych i aplikacji dla rozwijających się organizacji dowolnej wielkości.

Optymalizacja pod kątem wielu chmur

rozszerzenie ochrony na chmurę dzięki kopiom zapasowym umieszczanym w chmurze i wewnętrznym kopiom zapasowym zasobów chmurowych, długoterminowej retencji i odzyskiwaniu danych w chmurze po awarii.

Wydajność

automatyzacja i efektywność oznaczają mniejszą czasochłonność zarządzania i niższe koszty

Ochrona krytycznych obciążeń roboczych w środowiskach heterogenicznych

Rozwiązanie NetWorker jest z natury elastyczne i pomaga we wdrożeniu i wykorzystaniu ochrony danych dopasowanej do potrzeb użytkownika. NetWorker chroni środowiska fizyczne i wirtualne, w tym VMware i Microsoft Hyper-V, a także obciążenia robocze w chmurze w AWS, Microsoft Azure i Google Cloud.

Oprogramowanie NetWorker jest częścią pakietu Dell Data Protection Suite, który oferuje kompleksowe aplikacje i narzędzia do ochrony danych. Rozwiązanie NetWorker jest dostarczane jako oprogramowanie i wersja wirtualna.

Potrzebujesz wsparcia w doborze rozwiązań? Lub masz inne pytania co do środowiska Dell?

Forteca IT